Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

III Turniej Koszykówki o Puchar Andrzeja Pluty

pluta2015rPo rocznej przerwie do Radzionkowa powrócił turniej koszykówki o Puchar Andrzeja Pluty. W sobotę pod koszami spotkało się 8 drużyn męskich, które rywalizowały w systemie grupowym. Bezkonkurencyjna okazała się debiutująca w Radzionkowie drużyna Progress, która pokonała w finale Colop Team i zespół Gaweł. W konkursie rzutów za 3 punkty zwyciężył Patryk Koenig. W niedzielnym turnieju dla dzieci spotkały się zespoły z Zabrza, Bytomia, Tarnowskich Gór oraz Radzionkowa. Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie, a licznie zgromadzona publicznośc oglądała sporo ciekawych zagrań i akcji. Najlepsza w tym dniu okazała się drużyna MOSM Bytom, przed MKKS Jedynka Radzionków i UKS Zabrze. Zapraszamy do oglądania relacji zdjęciowej.

III Mistrzostwa Radzionkowa Mikstów Siatkarskich- 09 maj

miksty2015Do III Siatkarskiego Turnieju Mikstów na radzionkowskiej hali Mosiru przystąpiło 16 par. Był to istny maraton siatkarski, który trwał ponad 5 godzin, a każda drużyna rozegrała minimum 4 mecze a najlepsi nawet 8 wyczerpujących spotkań...

I MIEJSCE: PINKY I MÓZG (Sonia Turant i Piotr Gwóźdź)
II MIEJSCE: JA I KARO (Karolina Gajda i Paweł Jodłowski)
III MIEJSCE: BLICHTR (Patrycja Bubak i Tomasz Domagała)
IV MIEJSCE: KILERSI (Sara Łodzińska i Piotr Gagla)

VII Szachowy Turniej Miast i Gmin

szachymiast25 kwietnia w hali MOSIRu odbył się VII Szachowy Turniej Miast i Gmin. W turnieju wzięło udział 15 zgłoszonych zespołów, każda drużyna składała się z dwóch zawodników poniżej 18 roku życia i dwóch dorosłych. Zwyciązcą tegorocznej edycji turnieju została drużyna Lędziny I w składzie: Dawid Gondzik, Bogusław Gondzik, Rafał Liszka, Jakub Wanot. Drugie miejsce zajeły Piekary Śląskie I, na trzecim uplasował się ubiegłoroczny zwycięzca Tarnowskie Góry. Wszyskim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Czytaj wiecej

Wyniki - kliknij

Finały Ciderplas 2015

18 zespołów, ponad sześć godzin siatkarskich emocji, pokazy, wystepy artystyczne, loswanie nagród. Tak w skrócie można opisać zakończone 11 kwietnia finały Ciderplas 2015. Po raz 3 w końcowej klasyfikacji ligi męskiej zwyciężyła drużyna Pronetbudu, natomiast wśród pań najlepsza okazała się drużyna XXX. W konkursie siatkarskiego wbijania gwoździa wygral Mateusz Król z Kadry Bobrek Centrum, a w konkursie zagrywki Beata Badaczewska z XXX. Wielkie podziekowania dla sponsorów tegorocznych rozgrywek: PEC Bytom, Konstrukcja Radzionków, ŻAK, Piri Kebab oraz dla fotografa Adama Muchy.