• header01.jpg
 • header02.jpg
 • header03.jpg
 • header04.jpg
 • header05.jpg
 • header06.jpg
 • header07.jpg
 • header08.jpg
 • header09.jpg
 • header10.jpg
 • header11.jpg
 • header12.jpg
 • header13.jpg
f MOSiR
f Ciderplas

Licznik odwiedzin

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Matimar - Henkel Cup 2014 - 13 kwiecień

Za Nami kolejne Mistrzostwa Radzionkowa w Piłce Nożnej Halowej MATIMAR CUP 2014. Zaskakującym, ale zasłużonym zwycięzcą została drużyna Fire Fighters przed In-Plus Team i Fordem Nowy Dwór. Zawody stały na bardzo wysokim, ale i wyrównanym poziomie o czym świadczy fakt, że podczas całego turnieju padło 10 remisów, a 4 spotkania zakończyły się rzutami karnymi. Zarówno półfinały, mecz o trzecie miejsce jak i finał dostarczyły wszytskim bardzo wiele emocji. Najlepszymi egzekutorami rzutów karnych okazali się radzionkowscy strażacy z drużyny Fire Fighters, którzy w półfinale oraz finale wygrali dzieki lepszemu egzekwowaniu tzw. "jedenastek". W klasyfikacji najlepszego strzelca wygrał Adrian Wojtas z In-Plus Team, a w konkursie strzałów na bramkę podobnie jak w roku ubiegłym bezkonkurencyjny okazał się Dominik Michalik z Kitowców. W konkursie strzałow dla dzieci wygrał Jakub Wosz najmłodszy zawodnik turnieju z zespołu ZGK Radzionków. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsze drużyny odebrały puchary z rąk przedstawicieli sponsorów czyli firmy Matimar, Henkel oraz samego "Ecika" Mariana Janoszkę. Dziękujemy zawodnikom za stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery i do zoabczenia na kolejnych turniejach.

Wyniki - zobacz

relacjatv

henkel     logomatimar2014

Finały IV edycji Ciderplas 2014

cider final2014

Po 3 miesiącach sportowej rywalizacji zakończyła się IV edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki Ciderplas 2014. Była to historyczna edycja bo po raz pierwszy w rozgrywkach wzieło udział 18 zespołów: 6 damskich i 12 męskich. Finały pokazały, że poziom rozgrywek był naprawdę wysoki. Zapraszamy do oglądania zdjęć i relacji filmowej.

Końcowa klasyfikacja w zakładce - Ciderplas

Konkurs "gwoździa siatkarskiego" wygrał Piotr Gagla z Komisariatu, a "celności zagrywki" - Ola Stecz z Minos Team.

W programie artystycznym wystapili:

 • Emilia Wieczorek oraz Dawid Jaruszewski z Śląskiej Szkoły Tańca
 • Zestół taneczny "Bez Nazwy" z CK Karolinka
 • Zespół Total Monkey Squad z Piekar Ślaskich
 • oraz Daria Szulc, Adriann Naczyńska, Nataliia Feja Mistrzynie Polski w kat. 11-16 lat w Gimnastce Akrobatycznej z DOSIR Sokolnia Chorzów
logo gwarek naszemiasto naszemiasto
relacja TV Sfera Relacja Gwarek
Tarnowskie Góry
Relacja sportowa-
Stanisław Wawszczak
 Pokazy -
Stanisław Wawszczak
relacja - Natalia
Telewizja Internetowa Bobrowniki.pl
Więcej zdjęć na naszym Facebooku Filmik z zakończenia ligi

Szwendanie po Księżej Górze

szwendanieSzwendanie po Księżej Górze - czytaj więcej

 

 

Play-off Ciderplas 2014 r

30 marzec to bez wątpienia jedna z ważniejszych dat tegorocznej edycji Ciderplas. W tym właśnie dniu rozegrane zostały mecze fazy play-off. Wyniki tych spotkań decydowały o tym o jakie miejsca będą walczyły zespoły w turnieju finałowym. Jako pierwsze na hali pojawiły się zespoły męskie zajmujące niższe miejsca w tabeli. Pewne zwycięstwo 3:0 odniósł Mosir Miasteczko. O jeden set dłużej toczyły się spotkania Bobów ze Staszyc Team oraz Jedenastki z TMS Siatkarz i to właśnie Boby i Jedenastka będą walczyły o wyższe miejsca. Następnie byliśmy świadkami bardzo zaciętych i dość zaskakująco rozstrzygniętych spotkań w lidze damskiej. Tylko drużyna Minos Team powtórzyła wynik z fazy zasadniczej i zwyciężyła 3:0 z SPS Spart Ruda Śląska. W pozostałych spotkaniach zobaczyliśmy udane rewanże za pierwsze mecze. Byle przez siatkę wygrało 3:0 z Angels Team, a Cambio 3:0 pokonało Sans Blague. Jako ostatnie zagrały zespoły ligi męskiej walczące o mistrzostwo Ciderplas 2014. Najłatwiejsze zwycięstwo bo 3:0 odniósł Pronetbud pokonując ubiegłorocznych mistrzów Latające Gwoździe. W dwóch pozostałych spotkaniach Komisariat uległ Kadrze Bobrek Centrum 1:3, natomiast niespodziankę sprawili zawodnicy Mirexu wygrywając z One Move Lasowice 3:1. Zapowiada się niesamowita walka o poszczególne miejsca. Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę już od 14.

IV Mistrzostwa Radzionkowa debli i mikstów w badmintonie

W sobotnie przedpołudnie na hali radzionkowskiego MOSiRu odbyły sie IV już Mistrzostwa Radzionkowa Debli i Mikstów w Badmintonie. W tym roku udział wzięło 15 par deblowych oraz 7 par mikstowych. Wśród deblistów znalazła się jedna para damska w składzie Anna Pituch i Anna Ślązok, które walczyły razem z mężczyznami i ostatecznie zajęły III miejsce! Najlepszymi okazali się Paweł Gansiniec oraz Łukasz Urbanik, którzy w trakcie całego turnieju stracili tylko jednego seta. Zaraz za nimi na podium stanęli Jacek Thomann oraz Wojciech Wycisło. Zaraz po zakończeniu rozgrywek debli, na korty weszły pary mikstowe. Najlepszymi okazali się Anna Pituch i Leszek Suder. Drugie miejsce przypadło Katarzynie Czerwińskiej i Rafałowi Miduch, a trzecie Aleksandrze Michalik i Jackowi Thomann. Najlepsi otrzymali puchary, a każdy zawodnik pamiątkowy dyplom ze zdjęciem.