• header01.jpg
 • header02.jpg
 • header03.jpg
 • header04.jpg
 • header05.jpg
 • header06.jpg
 • header07.jpg
 • header08.jpg
 • header09.jpg
 • header10.jpg
 • header11.jpg
 • header12.jpg
 • header13.jpg
f MOSiR
f Ciderplas

Licznik odwiedzin

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Turniej Szachowy Ciderszach 2014

ciderszach2014Trwa kolejny turniej szachowy Ciderszach 2014. Zapraszamy wszystkich do oglądania relacji zdjęciowej.

dzień1 dzień2 dzień3
fotorelacja fotorelacja  fotorelacja

 

 

 

Mikołaj na zajęciach dla dzieci i młodzieży

mikolajosrodek

W dniu dzisiejszym dzieci z zaprzyjaźdnionego Ośrodka Rehabilitacyjnego z Radzionkowa podczas zajęć na naszej hali sportowej odwiedził Mikołaj. Były gry, zabawy oraz podarunki.

fotorelacja

Mistrzostwa Radzionkowa Dzieci w Judo

Do udziału w I Mistrzostwach Radzionkowa w Funny Jugo oraz Judo wystartowało prawie 200 zawodników i zawodniczek. Młodsze dzieci rywalizowały w konkurencjach sumo i sprawnościowym torze przeszkód. Starsze dzieci po oficjalnym ważeniu zostały podzielone na odpowiednie kategorie wagowe i zmierzyły się w walkach judo. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, a najlepsi medale ufundowane przez klub Ikizama Judo z Radzionkowa oraz Urząd Miasta w Radzionkowie. Zawody dostarczyły wszystkim sporo emocji zarówno dzieciom jak i rodzicom, którzy niejednokrotnie przeżywali udział w zawodach swoich dzieci bardziej niż one same. Gratulacje dla wszystkich i zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach.

naszemiasto

BARBÓRKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - 30 LISTOPADA

turniejbarborkowy

Zbliżające się święto górników to doskonała okazja do uczczenia go w oryginalny sposób. Dlatego też MOSiR Radzionków we współpracy z przedstawicielami bytomskiej kopalni zorganizowali Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Z.Z. Kadra KWK Bobrek - Centrum. Do turnieju zgłoszonych zostało 9 drużyn, które zagrały w trzech grupach eliminacyjnych. Do finałów awansowały drużyny Kadry Bobrek Centrum, Pronetbudu i Mirexu. Była to kopia grupy finałowej tegorocznych finałów Ciderplas 2014. Najbardziej zaciętym i emocjonującym spotkaniem było te pomiędzy Pronetbudem i Kadrą Bobrek Centrum. Tym razem minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z Bytomia wygrywając 2:1. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom Mirexu. Najlepsze drużyny otrzymały medale, nagrody rzeczowe oraz okazałe puchary zrobione z węgla. Tak wysoki poziom spotkań zapowiada sporo emocji w zaczynającej się w przyszłym roku kolejnej edycji Ciderplas. Serdecznie zapraszamy do oglądania relacji zdjęciowej.

fotorelacja

III Halowy Turniej Piłki Nożnej Strażaków

straz2014

Po raz drugi na radzionkowskiej hali rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Halowej Strażaków. Tradycyjnie wystąpiło sześc drużyn reprezentujących różne jednostki z okolicy. Bardzo wiele pozytywnych emocji i wysoki poziom rozgrywek mogliśmy obserwować od początku do końca. Po raz pierwszy zwyciężyła JRG z Tarnowskich Gór. Strażacy otrzymali pamiątkowe medale Puchar Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej oraz Puchar przechodni - "Złotą Sikawkę". Nie zabrakło również pysznego poczęstunku w postaci strażackiej grochówki. Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz podziękowania za zaangażowanie. 

WYNIKI:

I MIEJSCE: JRG Tarnowskie Góry

II MIEJSCE: JRG Radzionków

III MIEJSCE: JRG Chorzów

IV MIEJSCE: Piekary Śląskie

V MIEJSCE: OSP Potępa

VI MIEJSCE: JRG Bytom

fotorelacja