Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Trzecia kolejka Ciderplas 2015

Kolejne mecze przyniosły wiele zaskakujących wyników i zmian w tabeli ligowej. Po przegranym pojedynku dotychczasowe liderki Minos Team spadły na 4 pozycję, a nowym liderem została drużyna Fireballs. która do tej pory nie przegrała żadnego spotkania. W lidze męskiej dwie drużyny są bez porażki - Pronedbud, który do tej pory nie stracił żadnego seta oraz Lasowice. Dużą niespodziankę sprawił młody zespół Bolki, który minimalnie przegrał dopierow  tiebreku !5:17 ze słabo prezentującą się w tym roku drużyną Latających Gwoździ. Również nie wiedzie się w tym sezonie drużynie Mirexu, która do tej pozy na 5 rozegranych pojedynków wygrała tylko dwa. W większość meczów gra jest bardzo zacięta i wyrównana z licznymi niespodziankami co sprawia, że liga staje się coraz ciekawsza. Wyniki oraz aktualna tabela

II kolejka CIDERPLAS 2015 - 25 stycznia

IIkolejkaBez wątpienia można powiedzieć, że II kolejka Ciderplas to kolejka niespodzianek. Porażki faworytów, zaskakujące wyniki w poszczególnych setach i jak zawsze wiele emocji i siatkówki na wysokim poziomie. Tak w skrócie można opisać to co działo się w minioną niedzielę na hali radzionkowskiego Mosiru. W lidze damskiej dwie, a w meskiej tylko trzy zespoły zostały bez porażki. To zapowiada nielada emocje w tegorocznej edycji ligi. Relacja zdjęciowa oraz wyniki poniżej.

Wyniki II kolejki - zobacz

fotorelacja

Otwarcie CIDERPLAS 2015 - 10 stycznia

otwarcie

Za nami długo oczekiwane przez wszystkich siatkarzy i siatkarki otwarcie piątej edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Ciderplas. Jak zawsze przebieg tego wydarzenia był bardzo uroczysty. Wcigniecie flagi ligowej, zapalenie znicza olimpijskiego, prezentacja drużyn, pokazy akrobatyki lotniczej orz wystep piekarskiego zespołu Azaria to wszystkie atrkcje które towarzyszyły wszystkim obecnym na hali sportowej. Po uroczystym otwarciu odbyły się pierwsze mecze Ciderplas 2015. Każda drużyna rozegrała po jednym spotkaniu i zaprezentowała się licznie zgromadzonej publiczności. 12 drużyn męskich i 6 damskich będzie rywalizowało do połowy kwietnia, a o szczegółach można poczytać w zakładce Ciderplas. Składamy podziekowania dla zespołu Azaria z Piekar Śląskich, członków Sportowego Klubu Modelarskiego Bobrowniki (Joachima Sonnenbergera, Tomasza Sławińskiego, Sebastiana Mateja, Andrzeja Korzeneckiego), fotografa Adama Muchy oraz wszystkim którzy pomogli przy organizacji otwarcia.

fotorelacja  relacjatv  naszemiasto zb-logo
sferatv 3 Gwarek relacjatv Występ zespołu "AZARIA" relacjatv     Pokaz akrobatyki    lotniczej
tg stacja

Turniej Szachowy Ciderszach 2014

ciderszach2014Za nami piata edycja Turnieju Szachoego Ciderszach. W turnieju wzielo udzial 36 zawodnikow. Zwyciezca zostal Ustianovich Nazar z Ukrainy.