• header01.jpg
 • header02.jpg
 • header03.jpg
 • header04.jpg
 • header05.jpg
 • header06.jpg
 • header07.jpg
 • header08.jpg
 • header09.jpg
 • header10.jpg
 • header11.jpg
 • header12.jpg
 • header13.jpg
f MOSiR
f Ciderplas

Licznik odwiedzin

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

IV Indywidualne Mistrzostwa Radzionkowa w Badmintona - 25 października

laba

Tradycyjnie w okresie jesiennym odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Radzionkowa w Badmintonie. W tym roku do zawodów przystąpiło 29 zawodników i zawodniczek. Kategoria mężczyzn rozgrywała swoje mecze w grupach eliminacyjnych a następnie w finałach systemem każdy z każdym. Panowie musieli zagrać po siedem spotkań. W tej kategorii po kilku bardzo wyczerpujących pojedynkach najlepszy okazał się Korneliusz Koptoń przed Łukaszem Urbanikiem i Andrzejem Poznańskim. W kategorii juniorów zwyciężył Filip Mamot przed Łukaszem Ungierem i Wojtkiem Janikiem. W kategorii kobiet zwyciężyła debiutantka w naszych zawodach Lucyna Pietrzyk. Kolejne miejsca wywalczyły mieszkanki Radzionkowa Dominika Góralczyk i Marta Wysypoł. Po raz pierwszy w turnieju rozegrana została kategoria juniorek, w której zwyciężyła Paulina Zmarzły przed Julią Marcinkowską i Pauliną Wójcik. W tegorocznych zawodach mogliśmy oglądać zawodników z wielu okolicznych miast takich jak: Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Mikołów, Katowice, Gliwice, Piekary Śląskie i Radzionków. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach.

 

 Wyniki:

KOBIETY JUNIORKI JUNIORZY MĘŻCZYŹNI
1. Lucyna Pietrzyk 1. Paulina Zmarzły 1. Filip Mamot 1. Korneliusz Koptoń
2. Dominika Góralczyk 2. Julia Marcinkowska 2. Łukasz Ungier 2. Łukasz Urbanik
3. Marta Wysypoł 3. Patrycja Wójcik 3. Wojciech Janik 3. Andrzej Poznański
    4. Mateusz Blazy 4. Andrzej Dorsz

Zabawa z latawcem- 4 października

latawiec102014

Piękna słoneczna i wietrzna pogoda sprawiła, że w sobotnie przedpołudnie na Księżą Górę przybyło około 40 osób, aby wziąć udział we wspólnej zabawie. Do zabawy z latawcem przybyły całe rodziny. Głównym organizatorem był Pan Piotr Tobór. Następnie wszyscy udali się pod altanę grillową na poczęstunek. Dla najmłodszych przygotowano również pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki i nagdrody rzeczowe.

foto relacja

Turniej Piłki Nożnej IO Cup 2014

IO2014RZakończyły się rozgrywki IX Edycji Turnieju Piłki Nożnej Incjatywa Obywatelska Cup 2014. Najlepszym zespołem okazał się C2, przed IF Zen Team i In Plus Team. Najlepszym strzelcem turnieju został Adrian Wojtas. Wszystkim gratulujemy i zaprszamy za rok.

TURNIEJ SKN - 19 - 20 WRZEŚNIA

SKN2014

W ubiegły weekend zakończył się historyczny pierwszy Turniej Trzech Dyscyplin SKN - Siatka - Kosz - Noga. Rozgrywki wymagające wszechstronnych umiejętności każdego z zawodników trwały w sumie ponad 10 godzin. W piątek odbyły się eliminacje piłki nożnej i każda z drużyn rozegrała po 2 spotkania. W sobotnie przedpołudnie podczas meczów finałowych poznaliśmy zwycięzców w dyscyplinie piłka nożna, a został nim tarnogórsk zespół Pasibrzuchów. Następnie przyszła kolej na zmagania pod koszem i tym razem najlepsza okazała się drużyna Pasibrzuchów wyprzedzając Unię Kalety i  radzionkowskie Latające Gwoździe. Jak się później okazało to podczas tej gry zespołowej były najbardziej wyrównane spotkania i do końca nie można było przewidzieć ostatecznej klasyfikacji. Przed ostatnią konkurencją, którą była siatkówka przewagę 6 punktów miały Pasibrzuchy, ale wszyscy wiedzieli, że ta dyscyplina to najsłabszy punkt tego zespołu. Ostatecznie drużyna ta zajęła ósme miejsce i o końcowej klasyfikacji całego turnieju decydowało spotkanie specjalizujących się w siatkówce drużyn Komisariatu i Latających Gwoździ. To właśnie Gwoździe potrzebowały zwycięstwa w tym meczu, żeby zdobyć mistrzostwo. Niestety w konfrontacji przy siatce lepszy okazał się Komisariat i dzięki temu Pasibrzuchy z Tarnowskich Gór cieszyły się z triumfu w Turnieju SKN. Drugie miejsce przypadło Latającym Gwoździom z Radzionkowa, a trzecie Unii Kalety. Podczas ceremonii zakończenia każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsze drużyny puchary. Bardzo pozytywne opinie zawodników o turnieju i zadowolenie bez względu na zdobyte miejsce przyczyni się z pewnością, że turniej wpisze się na stałe w kalendarz imprez radzionkowskiego Mosiru. 

Klasyfikacja końcowa:

 1. PASIBRZUCHY 4. Delta 7. Komisariat 
 2. LATAJĄCE GWOŹDZIE 5. Laba  8. Bolki 
 3. UNIA KALETY 6. ZGK Radzionków 9. Bez Ambicji 
 filmik  fotorelacja naszemiasto sfera

WYNIKI TURNIEJU - pobierz

 

Turniej Piłki Nożnej IO CUP- wrzesień 2014

q13a

Przez wszystkie weekendy września na ksieżogórskim boisku trwa Turniej Piłki Nożnej IO Cup 2014. W tym roku w rozgrywkach bierze udział 28 drużyn. Zwycięzcę poznamy 28 września. Zapraszamy do kibicownia. 

fotorelacja

Oficjalna strona turnieju