Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

I Halowy Turniej Łucznictwa Tradycyjnego- 11 listopada

luki2014hala

11 listopada na hali sportowej radzionkowskiego Mosiu odbył się  Halowy Turniej Łucznictwa Tradycyjnego. Organizatorem była grupa Aucznictwa Tradycyjnego A2 Archery, JARTHIS Aleksander Jarasz oraz radzionkowski Mosirem. W Turnieju wzięło udział 47 zawodników z różnych stron Polski m.in. z Krakowa, Wrocławia, Kluczborka, Namysłowa, Lędzin, Opola. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe senior i junior (najmłodsi zawodnicy mieli zaledwie 7 lat). W kategorii junior wystartowało 7 uczestników. Po ośmiu godzinach „ostrego” strzelania wyłoniono najlepszych strzelców. Najlepszymi w kategorii junior zostali s Jerzy Baldy z Kluczborka, Robert Garbacik z Zabrza oraz  Barbara Jaworska z Bytomia. W kategorii senior najlepszymi umiejętnościami strzeleckimi wykazała się Anna Połtycia z Wołczyna (484 pkt), która zaledwie jednym małym punktem wyprzedziła Adama Staszkiewicza z Wrocławia (483 pkt) oraz Andrzeja Szwarkowskiego z Wrocławia (482). Szesnastu najlepszych zawodników  w całym turnieju oddało niemal 150 strzałów, a pozostali zawodnicy po 100.   Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom a najlepsi puchary oraz nagrody.  Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Radzionków. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Więcej szczegółów- kliknij

fotorelacja   filmik

V TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI - 7-8 LISTOPADA

futsal2013Tradycyjnie w okolicach Dnia Niepodległości odbył się turniej piłki nożnej halowej. Rozgrywane po raz piąty zawody przyciągnęły drużyny m.in z Siemianowic Śl., Gliwic, Mysłowic, Tarnowskich Gór, Bytomia, Katowic, Piekar Śl. i Radzionkowa. Najlepsza okazała się debiutująca w naszym turnieju drużyna RŚLG Katowice, która w finale pokonała Enter z Siemianowic Śląskich. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Wyniki - pobierz

IV Indywidualne Mistrzostwa Radzionkowa w Badmintona - 25 października

laba W tym roku do zawodów przystąpiło 29 zawodników i zawodniczek. Panowie musieli zagrać po siedem spotkań. W tej kategorii po kilku bardzo wyczerpujących pojedynkach najlepszy okazał się Korneliusz Koptoń przed Łukaszem Urbanikiem i Andrzejem Poznańskim. W kategorii juniorów zwyciężył Filip Mamot przed Łukaszem Ungierem i Wojtkiem Janikiem. W kategorii kobiet zwyciężyła debiutantka w naszych zawodach Lucyna Pietrzyk. Kolejne miejsca wywalczyły mieszkanki Radzionkowa Dominika Góralczyk i Marta Wysypoł. Po raz pierwszy w turnieju rozegrana została kategoria juniorek, w której zwyciężyła Paulina Zmarzły przed Julią Marcinkowską i Pauliną Wójcik.

Zabawa z latawcem- 4 października

latawiec102014Piękna słoneczna i wietrzna pogoda sprawiła, że w sobotnie przedpołudnie na Księżą Górę przybyło około 40 osób, aby wziąć udział we wspólnej zabawie. Do zabawy z latawcem przybyły całe rodziny. Głównym organizatorem był Pan Piotr Tobór. Następnie wszyscy udali się pod altanę grillową na poczęstunek. Dla najmłodszych przygotowano również pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki i nagdrody rzeczowe.

foto relacja

Turniej Piłki Nożnej IO Cup 2014

IO2014RZakończyły się rozgrywki IX Edycji Turnieju Piłki Nożnej Incjatywa Obywatelska Cup 2014. Najlepszym zespołem okazał się C2, przed IF Zen Team i In Plus Team. Najlepszym strzelcem turnieju został Adrian Wojtas. Wszystkim gratulujemy i zaprszamy za rok.