lig4

Tradycją tegorocznych rozgrywek stają się niespodzianki podczas poszczególnych kolejek Ciderplas 2015.W minioną niedzielę zaskakująco słabo spisywała się drużyna Kadry Bobrek Centrum, która w pierwszym meczu straciła seta z Jedenastką, a następnie przegrała z Latającymi Gwoździami, Drużyna z Radzionkowa po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentowała się na wysokim poziomie do jakiego przyzwyczaiła nas w poprzednich edycjach. W hicie kolejki ligi męskiej Pronetdbud gładko pokonał 2:0 Lasowice i pozostaje jedyną drużyną, która nie straciła jeszcze seta. Pierwsze zwycięstwo odniosła też drużyna Systemu Bułgarskiego. W tabeli powoli wyłania się czołówka, która będzie walczyła o awans do ścisłego finału. W lidze damskiej pojedynki były bardzo zacięte i dopiero po tie-brekach poznaliśmy zwycięzców. Swoje mecze wygrał Minos Team oraz XXX. Szczególowe wyniki oraz tabele w zakładce Ciderplas. Zapraszamy na V kolejkę, która odbędzie się 1 marca.