W Turnieju wzięło udział 14 drużyn w składających się z 2 zawodników poniżej 18 roku życia i 2 dorosłych. O zwycięstwie decydowała liczba zdobytych punktów przez cała drużynę.  Zwycięzcą  została drużyna z Tarnowskich Gór - Strzybnicy - 12 pk, 2 miejsce zajęły Łaziska Górne - 12pkt, a 3 miejsce  drużyna z Chorzowa - 11pkt. Na kolejnych miejscach zostały sklasyfikowane drużyny z: Łazisk Dolnych, Radzionkowa I, Kalet, Piekar Śląskich, Rybnika, Radzionkowa II, Bytomia, Tarnowskich Gór, Krupskiego Młyna, Łazisk Średnich i Łazisk Górnych II. Najlepsi otrzymali puchary i pamiątkowe medale, wręczono również wyróżnienia dla najmłodszego zawodnika - Macieja Załuskiego z Łazisk Górnych, najstarszego zawodnika - Ignacego Siwińskiego z Radzionkowa. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy okazał się Przemysław Świech (Łaziska Górne). Gratulacje dla wszystkich zawodników i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach szachowych.